Copyright © Yazıcı Grup | Yazıcı İnşaat
YAZICI OPEN SKY
OPEN SKY, Ankara’nın tam merkezinde prestiji, rahat ulaşımı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Bağlıca, Ankara’nın en büyük dönüşüm projelerinden OPEN SKY konumu ve mimarisiyle dönüşüme öncülük ediyor.

Konforu, yaşam alanları ve estetik görünümü ile Ankara'ya yeni bir nefes ve prestik kazandırıyor.

YAZICI GRUP
Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı’nın 1954 yılında Trabzon’dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı sektörde, daha sonra çok ortaklı olarak, en son ise Yazıcı Ailesi ile yapı sektöründe konut ve işyeri projelerine imza atmıştır.

80’li ve 90’lı yıllar arasında ise Karadeniz Ticaret isimli firma-nın inşaat malzemeleri satış masası ile Vitra Toprak, Çanakkale Seramik ve Demir Döküm gibi sektörün önde gelen firmalarıyla çalışmıştır. Bu adımla ulusal çizgide söz sahibi olan Yazıcı İnşaat, Ankara Kavaklıdere’deki Seğmen Otel ile de 20 yıldır turizm hizmetine devam etmektedir.

Yazıcı İnşaat aile şirketi, Ankara’da inşaat sektörüne şekil vererek, günümüzde yeni projeleri hayata geçirmektedir. Hasan Yazıcı’nın miras bıraktığı ilkeli ve ahlaklı şirket politikasıyla insanlara yeni, nice 10.000 konutlara doğru yuvalar kazandırmaktan gurur duyar.


Yazıcı Grup